Najpiękniejsze plaże

Dziś wiele z Was wróciło do szkolnych ławek, niektórzy wrócili do pracy po urlopowych szaleństwach, a niektórzy (jak ja ;)) są tymi szczęśliwcami, którzy mają jeszcze miesiąc wakacji. Powiem Wam szczerze, że trochę mi szkoda tego, że nie wrócę już do mojego liceum, że nie spotkamy się wszyscy w takim samym gronie w tych murach. Będę chyba tęsknić za tymi szkolnymi klimatami, mimo narzekań na nauczycieli i ogrom nauki. Po prostu lubiłam tą szkołę 🙂 Ale coś się kończy coś zaczyna, teraz czeka mnie zupełnie coś innego. Jeszcze nieco ponad dwa tygodnie w domu, a potem zupełnie coś innego.
Dziś wrócimy trochę wspomnieniami do wakacji. Mimo, że już raczej nie będziemy mieć wielkich upałów, słońca też ostatnio jak na lekarstwo więc trzeba sobie to jakoś trochę osłodzić. Oglądając zdjęcia pomyślcie jakie te wakacje były ciekawe. Ile zrobiliście, kogo poznaliście, jak Wy się zmieniliście i przede wszystkim miejcie na uwagę, że za rok znów będą wakacje, a tyle miejsc czeka żeby je odwiedzić!
W jednej z gazet kilka tygodni temu zobaczyłam przegląd kolorowych plaż i tak mnie to zachwyciło, że zapragnęłam pokazać je wszystkie Wam. Może kiedyś uda się komuś z nas je odwiedzić 🙂
Plaża zielona (Hawaje: Papakolea)

Plaża czerwona ( Hawaje Kaihalulu)

Plaża żółto-rożowa (Bermudy Warwick Long Bay) Jest to taka najzwyklejsza z kolorowych plaż, ale trudno mi było znaleźć zdjęcia pokazane w gazecie, nie mniej jednak na Bermudach możemy znaleźć także inne różowe plaże – Horseshoe Bay, Tobacco Bay – ale tych zdjęć nie znalazłam.
I plaża, która mnie absolutnie zachwyciła podczas tych wakacji. Niestety widziałam ją tylko przejazdem, ale wrócę tam! Pewnie zrobiła na mnie takie wrażenie bo widok z góry jest jeszcze bardziej zapierający dech w piersiach niż widok z plaży. A chodzi o plażę w Cannes.
Zdjęcia niestety nie odzwierciedlają tego jak tam jest pięknie w rzeczywistości, trzeba to zobaczyć na własne oczy 🙂
I już zapraszam wszystkich, a szczególnie maturzystów i tych, którzy maturę mają przed sobą, na następny post, w którym będzie o tym jak dobrze przygotować się do matury z j. angielskiego 🙂
Pozdrawiam!

Dodaj komentarz