Musisz tam zajrzeć – Cupcake Corner Bakery

Witajcie Kochani! Dziś nadaję do Was z innego miejsca, ponieważ właśnie wróciłam do domu na nieco dłuższy weekend. Duża część z Was teraz też pewnie jest w drodze, jeśli podczas odwiedzania grobów zahaczycie o Kraków to świetnie bo mam dla Was kolejne miejsce warte odwiedzenia.
Miejsce, które chciałabym Wam pokazać to miejsce dla osób, które zjeść coś słodkiego a przy tym nacieszyć trochę oczy.
Mowa o Cupcake Corner Bakery, które znajduje się na ulicy Brackiej 4, Grodzkiej 60 i Michałowskiego (boczna od Karmelickiej) 14. Jak widać wszystkie są w niedalekiej odległości od rynku.
Możecie tam znaleźć przeróżne muffinki, babeczki ( które kuszą samym wyglądem i nazwą!) oraz coś do picia – kawę, milkshake czy koktajl. Jedyną rzeczą, która może odstraszyć jest cena, ale bez obaw raz na jakiś czas można sobie na to pozwolić.
Do Cupcake Corner wybrałam się z Olą, nie ma to jak blogerski duet! Musiałyśmy wyglądać świetnie gdy robiłyśmy zdjęcia dosłownie wszystkiemu.
Uchylę Wam rąbka tajemnicy, że już niedługo szykujemy dla Was z Olą coś super, nie przegapcie tego!
Naszą słodką wyprawę zakończyłyśmy spacerem nad Wisłą. Uwierzycie, że po miesiącu mieszkania w Krakowie byłam tam po raz pierwszy? Na pewno nie ostatni!
Mieliście już być okazję w Cupcake Corner Bakery? 🙂

Dodaj komentarz