Szczęśliwego Nowego Roku! Najlepsze posty 2013 roku

Kochani mamy już 2014 rok! 2013 minął szybko i aż trudno w to uwierzyć, że to już kolejny.
Poprzedni rok kojarzy mi się w większość z luzem i relaksem, a wszystko przez prawie pół roczne najdłuższe wakacje w życiu. Oprócz tego to był rok zmian. Zdałam maturę, poszłam na studia, przeprowadziłam się do innego miasta. Były także zmiany w wyglądzie – 2 cięcia włosów – drugie dosyć radykalne (jeszcze nie widzieliście mnie w krótkich włosach), założyłam aparat na zęby… I pewnie w tym roku działo sie dużo dużo więcej innych rzeczy o których nie pamiętam, ale było też coś bardzo ważnego. Założyłam MYHELLOLIFE! Jestem z Wami od maja i cieszę się, że jesteście!
Nowy Rok to także czas postanowień. Zdradzę Wam, że ja w tym roku obieram metodę jednego miesiąca. Kilka postanowień na dany miesiąc jest lepszym rozwiązaniem niż postanowienia długoterminowe bo po pierwsze jest większa motywacja, a po drugie wystarczy 30 dni aby coś weszło w nawyk, więc może akurat niektóre z postanowień zostaną ze mną na dłużej.
Swoje prywatne postanowienia zostawiam dla siebie, ale podzielę się z Wami tymi blogowymi. Jedno – zamierzam częściej do Was pisać! Ostatnio trochę to zaniedbałam, ale postaram się przygotować jakieś posty na zapas, żeby w styczniu gdy zakopię się w książkach nie wiało tu nudą. Po drugie zamierzam regularnie zamieszczać miesiąc w  zdjęciach. Robię ich ostatnio coraz więcej, więc nic nie szkodzi na przeszkodzie, żebyście widzieli kawałek mojego życia.
I to koniec tego mini podsumowania – niestety nauka czeka. Wracam do książek i zostawiam Was z 7 postami, które w 2013 roku czytaliście najchętniej. Sprawdźcie, czy czegoś nie przegapiliście 🙂
1. Spraw by jesień nie była smutna !
2. Nastrój się na zimę
3. Poradnik Przyszłego Studenta: Notatki
4. Studenckie obawy
5. 5 rzeczy, które denerwują mnie w sieciówkach
6. Poradnik Przyszłego Studenta : Rozszerzona matura z j. angielskiego
7. Studencie jak przetrwać? Czyli 10 wniosków po miesiącu studiowania
 
Jak widać królują tematy studenckie, dajcie znać jaka tematyka, która do tej pory pojawiała się na blogu interesuje Was najbardziej!
Życzę Wam wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku! Żeby był lepszy niż poprzedni, albo przynajmniej nie gorszy. Żeby każdy z Was miał dużo wytrwałości w dążeniu do Waszych celów!

Dodaj komentarz