Share week 2014

Share week to akcja zaproponowana przez Andrzeja z Jestkultura.pl. Każdy kto chce wziąć w niej udział poleca u siebie blogi/vlogi, które uważa za godne polecenia, a potem linkuje swoją listę pod postem Andrzeja.
Zdecydowałam się wziąć udział w akcji dlatego, by podzielić się z Wami tym co czytam. Niektóre moje wybory pewnie będą oczywiste i pojawią się w wielu listach, ale może akurat znajdziecie jakąś perełkę, którą i Wy pokochacie.
Design Your Life
Nie wiem czy Alinę trzeba jeszcze komuś z Was przedstawiać, ale jeśli jeszcze nie znacie Jej bloga to znak, że koniecznie musicie go odwiedzić! Czekam na każdy post i czytam każdy post z zainteresowaniem. DYL to blog, który nie tylko się czyta, ale i ogląda –  Alina robi piękne zdjęcia, które zawsze pasują do tematyki postów. Alina robi także dużo dla czytelników – wczoraj wydrukowałam Jej organizer. Zajrzyj koniecznie!
Agu Blog
Blog kosmetyczny z dodatkiem lifestylu. Posty kosmetyczne czytam wybiórczo, ale niezmiennie zachwycają mnie zdjęcia. Mimo, że są prosto zrobione to każdy kosmetyk jest przedstawiony w atrakcyjny sposób. Bardzo lubię posty lifestylowe, których u Agaty coraz więcej ostatnio. Bardzo lubię tam wpadać!
Panna Mi i jej zabawki
Amelia i jej mama Kamila to duet idealny! Wiecie co najbardziej lubię w tym blogu? To, że autorka wprost zaraża optymizmem, dobrą myślą, a każdy post pokazuje wielką miłość macierzyńską. Jeśli dodatkowo polubicie dziewczyny na Facebooku możecie być pewni, że dawka optymizmu się zwiększy! Nie wiem co autorka w sobie ma, ale zawsze potrafi poprawić mi humor czy zmotywować swoimi postami. Nie mogę zapomnieć o jeszcze jednej zalecie bloga – piękne sesje zdjęciowe, czasem nie mogę się napatrzeć!
Bo ma być mrucznie
Perypetie Nadine i jej Narzeczonego, na dodatek kot Leon i współlokatorki autorki. Do tego dokładamy lifestyle, rozwój i kulinaria. Pewnie znacie najbardziej mruczną stronę w sieci, a jeśli nie to wpadnijcie tam. Czytam Nadine już chyba od roku i wiecie co jest najlepszego w jej blogu? To, że jest taką zwykłą dziewczyną z sąsiedztwa. Jeśli lubicie mruczne klimaty to musicie poznać bloga Nadine.
Lifemanagerka
Lifemanagerka ma w sobie coś takiego, że potrafi zainteresować mnie każdym tematem. Jest to po prostu blog lifestylowy, ale znajdziecie tam wiele interesujących tematów. Nawet nie potrafię wyliczyć ile tematów/cyklów mnie tam zainteresowało. Po prostu musicie to zobaczyć.
Dr. Lifestyle
Kied po raz pierwszy odwiedziłam bloga Moniki bardzo spodobał mi się wygląd bloga. Do tego dochodzą bardzo zróżnicowane tematy. Znajdziemy tam coś z półki kosmetycznej, fit, podróży i szeroko pojętego lifestylu. Jeden z blogów, które odwiedzam bardzo często.
Kolejność wymienionych blogów jest przypadkowa. Oprócz tych chciałabym Wam napisać także o kilku które znam krócej (dlatego nie wymieniam ich w głównym podsumowaniu), ale gdzie warto też zajrzeć.  Musicie zajrzeć do Karoliny, Joanny, i drugiej Karoliny.
To już koniec mojej listy, choć jeszcze bym tak mogła wymieniać i wymieniać ale o tym może innym razem. Teraz Wy zaproponujcie swoje perełki! 🙂

Dodaj komentarz