Co oglądało się w latach 90′?

Bardzo Wam dziękuję za wypełnienie ankiety. Ci, którzy nie zdążyli tego zrobić mogą jeszcze wypełniać. Umieszczę link do ankiety gdzieś w panelu bocznym i będzie sobie jeszcze wisieć przez jakiś czas. Z ankiety wynika, że większość z Was w latach 90 była dziećmi lub wchodziła w nastoletni wiek. Ja też zaliczam się do tego pokolenia. Ostatnio przypomniał mi się jeden serial, który oglądałam gdy byłam młodsza i zainspirował mnie do napisania posta o tym, co się wtedy oglądało. Wtedy, gdy było znacznie mniej seriali niż dziś i wszyscy byliśmy skazani na to co było nadawane w telewizji.
SABRINA NASTOLETNIA CZAROWNICA
Jestem pewna, że znacie ten serial! Opowiada o młodej dziewczynie, która mieszka z dwoma ciotkami i kotem. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to, że ciotki są czarownicami, a kot mówi ludzkim głosem. I w dodatku Sabrina także jest czarownicą. To właśnie o tym serialu przypomniałam sobie jako pierwszym i aż zapragnęłam obejrzeć go znów 🙂 No dobra, tak naprawdę kot nie był gadający, tylko to czarodziej zamieniony w kota. Ale i tak go uwielbiałam!
ALF
www.filmweb.pl
Trochę trudno mi opisać fabułę tego serialu (Alf to Alf no nie?:)), więc musiałam podeprzeć się opisem z Filmweb.pl. Alf pochodzi z rozbitego statku kosmicznego, przygarnia go rodzina Tannerów. nie jestem tego pewna, ale Alf chyba bardzo nie lubił kotów (poprawcie mnie jeśli się mylę). Bardzo lubiłam perypetie tego sympatycznego stworzonka 🙂
PEŁNA CHATA
 
Serial o perypetiach nie pełnej rodzinki z San Francisco. Trzech mężczyzn, nastolatka i jej dwie młodsze siostry – prawdziwa mieszanka wybuchowa. To też chyba pierwsza rola bliźniaczek Olsen. Po tym serialu tak je polubiłam, że jako dziecko oglądałam chyba każdy film z ich udziałem. Bardzo ciepły serial dla całej rodziny.
Pewnie zastanawiacie się dlaczego napisałam tylko o trzech serialach. Zrobiłam to dlatego, bo chciałabym, żebyście tą listę stworzyli razem ze mną! 🙂 Może mi przypomnicie seriale o których nie pamiętałam, a może podsuniecie mi coś nowego? Mimo, że te seriale mają już trochę lat to naprawdę warto je obejrzeć.
Co dodajecie do listy? 🙂

Dodaj komentarz